baj1Wyróżnienie dla Aleksandra!
Pomimo pandemii uczniowie naszej szkoły chętnie uczestniczyli w różnorodnych konkursach i projektach osiągając spektakularne sukcesy. Systematycznie spływają do nas Ich wyróżnienia i dyplomy. I tak, kilka dni temu, otrzymaliśmy wersję papierową Wytryszek - Magazyn Dla Dzieci, w którym zostało wyróżnione i wydrukowane opowiadanie Aleksandra Baja, ucznia klasy 2b. Warto podkreślić, że jest to już drugie opowiadanie Olka, które zostało wydrukowane na łamach tego czasopisma.

🖋Gratulujemy Olkowi i życzymy dalszych sukcesów.
 
baj1

KALENDARZ WYDARZEŃ

sos osrodki uzupelniajace wielokolorowe

 instaling logo male

KONTAKT

Godło PolskiSzkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6, 48-303 Nysa


tel./fax 77/4332261

tel. kom. 603 081 272

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

BOISKO WIELOFUNKCYJNE

boisko

Boisko wielofunkcyjne czynne    
7 dni w tygodniu
w godz. 15.15 - 21.00

monitoring2

 

logoMEN 

logoKO

OdP grafika www facebook