tenisZŁOTO w finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej 

w tenisie stołowym

 

„Jest tylko jeden sposób, aby osiągnąć sukces praktycznie we wszystkim: dać z siebie wszystko”. 

 

Poznajcie trzech niezwykłych chłopaków:

Hubert Baziak, Kamil Cichoński i Jakub Kurowski

– te nazwiska na stałe zapiszą się w sportowej historii naszej szkoły. W tenisie stołowym zdobyli niemal  wszystkie możliwe w ich wieku tytuły, a lista ich osiągnięć jest imponująca. Do wielu tych sukcesów przyczynili się również inni uczniowie: Martyna Malec i Tomasz Ciastoń oraz absolwenci: Szymon Rogoziński i Rafał Greszczuk.

Zdobycie po raz kolejny złotego medalu w finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej potwierdza, że Hubert, Kamil i Kuba to prawdziwi mistrzowie!  

Dziękujemy za Waszą postawę, zwycięstwa i przede wszystkim ciężką pracę, dzięki której osiągnęliście tak wiele, a nam dostarczyliście powodów do dumy i radości. 

t5Obóz siatkarski „Family Volley Camp” 

 Majówkę można spędzać na wiele sposobów, a trzech uczniów klasy 5a: Wojciech Durejko, Tymoteusz Kulpa i Oliwier Janas postanowiło ten czas spędzić aktywnie. W dniach 30 kwietnia – 3 maja, chłopcy wzięli udział w obozie siatkarskim „Family Volley Camp”, gdzie pod okiem doskonałego zawodnika i byłego reprezentacyjnego mistrza świata Mariusza Wlazłego, a także obecnego II trenera Stali Nysa Wojciecha Janasa i innych świetnych specjalistów, mogli doskonalić swoje umiejętności i zdobywać nowe doświadczenia. Bardzo dobre przygotowanie techniczne, które chłopcy nabyli, dzięki regularnym treningom gry w siatkówkę w klasie sportowej, pozwoliło naszym reprezentantom na znakomity występ podczas turnieju dwójek siatkarskich podczas podsumowania wyjazdu.
 

  Nasi młodzi siatkarze zdobyli kolejno I i II miejsce na podium i wracają z dwoma pucharami do Nysy.

 Gratulujemy!

tenis1Międzynarodowy Turniej "Zostań Szachowym Mistrzem ONLINE" 2021 

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły w cyklu Międzynarodowych Turniejów Zostań Szachowym Mistrzem 2021 - online. Ogromny sukces odniósł Kajetan Skirzewski zajmując II miejsce w klasyfikacji generalnej. Wysokie lokaty wywalczyli również: Łukasz Kocierz - VII miejsce, Mikołaj Skirzewski - IX miejsce, Tymoteusz Kulpa - XX miejsce.  Należy również wspomnieć o wielkim sukcesie naszej przyszłej uczennicy Hani, reprezentującej Przedszkole nr 12, która zajęła I miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Wielkie brawa dla chłopców i trenera! 🏆

8 msc na OOMOgólnopolska Olimpiada Młodzieży w Białej Podlaskiej

W dniach 15-18.10.2020 nasi uczniowie reprezentując kadrę województwa opolskiego zajęli wysokie 8 miejsce w krajowym finale Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Białej Podlaskiej - październik 2020.
W turnieju uczestniczyło 16 reprezentacji wojewódzkich z całego kraju, a do strefy medalowej zabrakło nam dosłownie dwóch piłek w rywalizacji z województwem Łódzkim. Pomimo braku medalu to i tak bardzo dobry wynik w skali całego kraju.
Nasi uczniowie wystąpili w składzie:
Bartosz Rzepiak, Jakub Olejniczak, Szymon Stancelewski, Michał Andrzejewski i Bartosz Przybyłowski oraz nasz nauczyciel i trener reprezentacji Przemysław Kaczmarczyk.

Wszystkie wyniki OOM znajdziemy na stronie organizatora w zakłade "piłka siatkowa mężczyzn" (zobacz)

Gratulujemy całej DRUŻYNIE!

Wicemistrzowie Wojewodztwa 2021Nasi uczniowie Wicemistrzami Opolszczyzny w barwach AZS PWSZ NYSA

Zakończył się cykl 10 turniejów w opolskiej lidze młodzików. W stawce 5 ekip ze Strzelec Opolskich, Opola, Kędzierzyna i Praszki znaleźli się także nasi uczniowie reprezentujący naszą piękną szkołę i malownicze miasteczko.
Po pasjonujących bataliach i wielu miesiącach gier oraz treningów odebraliśmy srebrne medale w Kędzierzynie – Koźlu pokonując w ostatnim meczu niepokonanych dotychczas gospodarzy.
Teraz zespół czeka start w rozgrywkach ogólnopolskich, gdzie przyjdzie nam rywalizować we Wrocławiu po ,,wygaszeniu pandemii”.

Skład zespołu:
T. Ciastoń, W. Piegza, K. Janik, M. Chrobak, M. Skowron, P. Halikowski, M. Murlowski, K. Żarów,W. Kluczny, H. Baziak, J. Olejniczak, Sz. Stancelewski, M. Andrzejewski, Sz. Mleczko, oraz nieobecny na zdjęciu B. Przybyłowski.

Gratulacje dla całej ekipy chłopców oraz ich nauczycieli, wychowawców i trenerów !!!

KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N

sos osrodki uzupelniajace wielokolorowe

 instaling logo male

KONTAKT

Godło PolskiSzkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6, 48-303 Nysa


tel./fax 77/4332261

tel. kom. 603 081 272

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

BOISKO WIELOFUNKCYJNE

boisko

Boisko wielofunkcyjne czynne    
7 dni w tygodniu
w godz. 15.15 - 21.00

monitoring2

 

logoMEN 

logoKO

OdP grafika www facebook