t5Obóz siatkarski „Family Volley Camp”

Majówkę można spędzać na wiele sposobów, a trzech uczniów klasy 5a: Wojciech Durejko, Tymoteusz Kulpa i Oliwier Janas postanowiło ten czas spędzić aktywnie. W dniach 30 kwietnia – 3 maja, chłopcy wzięli udział w obozie siatkarskim „Family Volley Camp”, gdzie pod okiem doskonałego zawodnika i byłego reprezentacyjnego mistrza świata Mariusza Wlazłego, a także obecnego II trenera Stali Nysa Wojciecha Janasa i innych świetnych specjalistów, mogli doskonalić swoje umiejętności i zdobywać nowe doświadczenia. Bardzo dobre przygotowanie techniczne, które chłopcy nabyli, dzięki regularnym treningom gry w siatkówkę w klasie sportowej, pozwoliło naszym reprezentantom na znakomity występ podczas turnieju dwójek siatkarskich podczas podsumowania wyjazdu.

Nasi młodzi siatkarze zdobyli kolejno I i II miejsce na podium i wracają z dwoma pucharami do Nysy.

Gratulujemy!

tenis1Międzynarodowy Turniej "Zostań Szachowym Mistrzem ONLINE" 2021

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły w cyklu Międzynarodowych Turniejów Zostań Szachowym Mistrzem 2021 - online. Ogromny sukces odniósł Kajetan Skirzewski zajmując II miejsce w klasyfikacji generalnej. Wysokie lokaty wywalczyli również: Łukasz Kocierz - VII miejsce, Mikołaj Skirzewski - IX miejsce, Tymoteusz Kulpa - XX miejsce.  Należy również wspomnieć o wielkim sukcesie naszej przyszłej uczennicy Hani, reprezentującej Przedszkole nr 12, która zajęła I miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Wielkie brawa dla chłopców i trenera! 🏆

8 msc na OOMOgólnopolska Olimpiada Młodzieży w Białej Podlaskiej

W dniach 15-18.10.2020 nasi uczniowie reprezentując kadrę województwa opolskiego zajęli wysokie 8 miejsce w krajowym finale Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Białej Podlaskiej - październik 2020.
W turnieju uczestniczyło 16 reprezentacji wojewódzkich z całego kraju, a do strefy medalowej zabrakło nam dosłownie dwóch piłek w rywalizacji z województwem Łódzkim. Pomimo braku medalu to i tak bardzo dobry wynik w skali całego kraju.
Nasi uczniowie wystąpili w składzie:
Bartosz Rzepiak, Jakub Olejniczak, Szymon Stancelewski, Michał Andrzejewski i Bartosz Przybyłowski oraz nasz nauczyciel i trener reprezentacji Przemysław Kaczmarczyk.

Wszystkie wyniki OOM znajdziemy na stronie organizatora w zakłade "piłka siatkowa mężczyzn" (zobacz)

Gratulujemy całej DRUŻYNIE!

Wicemistrzowie Wojewodztwa 2021Nasi uczniowie Wicemistrzami Opolszczyzny w barwach AZS PWSZ NYSA

Zakończył się cykl 10 turniejów w opolskiej lidze młodzików. W stawce 5 ekip ze Strzelec Opolskich, Opola, Kędzierzyna i Praszki znaleźli się także nasi uczniowie reprezentujący naszą piękną szkołę i malownicze miasteczko.
Po pasjonujących bataliach i wielu miesiącach gier oraz treningów odebraliśmy srebrne medale w Kędzierzynie – Koźlu pokonując w ostatnim meczu niepokonanych dotychczas gospodarzy.
Teraz zespół czeka start w rozgrywkach ogólnopolskich, gdzie przyjdzie nam rywalizować we Wrocławiu po ,,wygaszeniu pandemii”.

Skład zespołu:
T. Ciastoń, W. Piegza, K. Janik, M. Chrobak, M. Skowron, P. Halikowski, M. Murlowski, K. Żarów,W. Kluczny, H. Baziak, J. Olejniczak, Sz. Stancelewski, M. Andrzejewski, Sz. Mleczko, oraz nieobecny na zdjęciu B. Przybyłowski.

Gratulacje dla całej ekipy chłopców oraz ich nauczycieli, wychowawców i trenerów !!!

KALENDARZ WYDARZEŃ

sos osrodki uzupelniajace wielokolorowe