DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ
NR 3 W NYSIE INFORMUJE, ŻE OD ROKU 2019 OBIADY
DLA UCZNIÓW SĄ PRZYGOTOWYWANE PRZEZ SZKOLNĄ KUCHNIĘ

Stołówka czynna jest od poniedziałku do piątku. Obiady wydawane są na długich przerwach: 11.15, 12.15 i 13.15 według przekazanego uczniom harmonogramu.
UMOWA na rok 2021 (pobierz)

obiady2020

Smacznie! Zdrowo! Kolorowo!

Kochani, z radością i dumą zapraszamy do szkolnej stołówki na pyszne, pożywne i zdrowe posiłki. Nasze panie kucharki to mistrzynie sztuki kulinarnej, które dbają o to, by dania były zbilansowane, pozbawione nadmiernej ilości cukru i soli oraz innych niezdrowych składników. Potrawy są gotowane i duszone, uzupełnione dużą ilością świeżych warzyw i owoców, zawsze atrakcyjnie podane. Wzbogacone o wiedzę i doświadczenie pań pracujących w kuchni, przygotowywane z sercem i zasługujące na co najmniej jedną gwiazdkę Michelina (a może i dwie). Zadowoleni i nakarmieni uczniowie, którzy już korzystają z naszej stołówki są dla nas najlepszą rekomendacją. A więc... Nie zwlekając ani chwili dłużej, zapiszcie rodzice swe pociechy na smakowite i zdrowe obiadki!

Drodzy Rodzice

Informujemy, że od stycznia każdego bieżącego roku można pobrać w sekretariacie szkoły i podpisać umowę na korzystanie przez ucznia ze świadczeń stołówki szkolnej. Umowa dostępna jest również w wersji elektronicznej (pobierz).
Umowy zawierane są na rok kalendarzowy, czyli od stycznia do końca grudnia danego roku!
W razie rezygnacji z korzystania przez ucznia ze świadczeń stołówki szkolnej, przypominamy o konieczności złożenia pisemnej rezygnacji. Brak oświadczenia spowoduje dalsze naliczanie opłat za posiłki.
Wszelkie informacje dotyczące obiadów udzielane są pod nr telefonu kom. 603 066 685.

JADŁOSPIS (03.05.2021r. - 07.05.2021r.)

Poniedziałekkucharz
I Danie:
II Danie:
Deser:
Kompot:

I Danie: zupa ziemniaczana
II Danie: kasza bulgur, gulasz z polędwicy wieprzowej, surówka mix sałat z warzywami w sosie winegret
Deser: jabłko
Kompot: mieszanka kompotowa