OSEhero - bohaterowie nowych technologii w szkole

Cieszymy się bardzo, że do grona OSEhero, czyli tych nauczycieli, którzy potrafią mądrze korzystać z nowoczesnych technologii, a przede wszystkim, których lekcje są tak pasjonujące, że uczniowie nie mogą się ich doczekać, dołączyły dwie nauczycielki z naszej szkoły:

pani Agnieszka Kret (zobacz)
pani Małgorzata Kulpa (zobacz)

OSEhero to projekt, który ma na celu wspieranie oraz promocję aktywnych nauczycieli, a także rozwój nauczania z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Osehero jako element programu OSE (Ogólnopolska Sieć Edukacyjna) jest realizowany przez NASK Państwowy Instytut Badawczy – ośrodek, działający na rzecz rozwoju i bezpieczeństwa sieci teleinformatycznych.

nagroda marszalkaNagroda Marszałka Województwa Opolskiego

Serdecznie gratulujemy pani wicedyrektor Agnieszce Kret przyznania Nagrody Marszałka Województwa Opolskiego za szczególne osiągnięcia w dziedzinie upowszechniania i rozwoju edukacji. Nagroda przyznawana jest za wybitne osiągnięcia w pracy zawodowej i społecznej, będące istotnym i cennym wkładem w upowszechnianie i rozwój edukacji na Śląsku Opolskim.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

oseOgólnopolski Konkurs #OSEWyzwanie!

Miło jest nam poinformować, że nasza szkoła znalazła się wśród laureatów Ogólnopolskiego Konkursu #OSEWyzwanie. Dotarła już do nas nagroda, którą jest mobilna pracownia multimedialna, składająca się z 16 laptopów i darmowego internetu. Szkoła zakupiła nowe stoły i powstała piękna szkolna pracownia dla uczniów klas I-III, gdzie będą prowadzone cyfrowe lekcje, a uczniowie będą bezpiecznie korzystać z internetowych zasobów edukacyjnych.

ose pracownia217

KALENDARZ WYDARZEŃ