OPOLSKA LIGA SIATKÓWKI CHŁOPCÓW Kluczbork 2021
W sobotę 12 czerwca 2021r. odbył się Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki o Puchar Burmistrza Miasta Kluczbork. Wzięli w niej udział uczniowie klas I – VI. Rozegrano w sumie ponad 200 spotkań siatkarskich. Rywalizowano w czerech kategoriach. Na szczególne wyróżnienie wśród naszych reprezentantów zasługują: Tomasz Olejniczak, który zajął pierwsze miejsce w kategorii Singli, a także Mateusz Chrobak, Szymon Mleczko, Radosław Szuster i Damian Jeżowski, którzy zajęli drugie miejsce w kategorii Czwórek. Słowa uznania należą się również pozostałym naszym zawodnikom, którzy walczyli o każdą piłkę, ciesząc się grą i kształtując swoje umiejętności siatkarskie. Nie można zapomnieć również o rodzicach, którzy byli obecni w Kluczborku, Dziękujemy serdecznie za wsparcie i pomoc. A medalistom gratulujemy sukcesu. 
 
 received 270830041493710
 

IMG 20210529 WA0005Finał Wojewódzki Turnieju Mini-Siatkówki Chłopców o Puchar Kindr+Sport

Już od 13 lat w paczkowskiej hali sportowej rozgrywane są wojewódzkie turnieje dziewcząt i chłopców w mini – siatkówce o puchar Kinder+ Sport. Najlepsze drużyny w województwie opolskim, wyłonione podczas wcześniejszych turniejów eliminacyjnych walczyły o prawo awansu do finału ogólnopolskiego. Nasza szkoła walczyła we wszystkich trzech kategoriach: dwójki, trójki, czwórki.
Nasi chłopcy zostawili serce na parkiecie! FINAŁ ogólnopolski dla trójek i czwórek chłopców!

W turnieju SP3 Nysę,  jak zawsze, reprezentują adepci klas sportowych o profilu siatkówki. W tym roku nasi sportowcy przygotowywali się pod opieką 
trenerów: pana Pawła Satory, pana Przemysława Kaczmarczyka oraz pani Ewy Strukowskiej.

Gratulujemy wspaniałych sukcesów i życzymy kolejnych już w sierpniu na finale ogólnopolskim w Zabrzu!!!

pilkaWyniki rekrutacji do klasy sportowej na rok szkolny 2021/2022

Komisja rekrutacyjna ustaliła listę uczniów zakwalifikowanych, którzy zostaną przyjęci do klasy sportowej po dostarczeniu orzeczenia lekarskiego, wydanego przez lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, potwierdzającego stan zdrowia, umożliwiający podjęcie nauki w oddziale sportowym.

Lista zakwalifikowanych uczniów 

 


 

opolskie

Twardogóra 2021- start w Turnieju Nadziei Olimpijskich

W dniach od 26 kwietnia do 2 maja 2021r. uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielem wychowania fizycznego, panem Przemysławem Kaczmarczykiem,  uczestniczyli w Regionalnym Turnieju Nadziei Olimpijskich dziewcząt i chłopców z udziałem reprezentacji województw śląskiego, dolnośląskiego, lubuskiego i opolskiego.
Przez kilka dni toczyła się zacięta rywalizacja zarówno podczas testów, jak i meczów rozgrywanych w systemie „każdy z każdym”.

Ostatecznie zajęliśmy II miejsce, ustępując tylko jednym setem zespołowi Dolnośląskie, a wyprzedziliśmy faworyzowany Śląsk i Lubuskie.

klasasportowaNabór dzieci do oddziału sportowego dziewcząt i chłopców z dyscypliną wiodącą piłka siatkowa - 2021/2022

Informujemy, że prowadzony jest nabór uczniów do klasy IV – oddziału sportowego dziewcząt i chłopców z dyscypliną wiodącą piłka siatkowa, tworzonego od 1 września 2021r. Rodziców zachęcamy do zainteresowania się klasą sportową dla swojego dziecka i dania mu szansy na przeżycie ciekawej przygody sportowej. Uczniowie w klasach sportowych mają większą możliwość rozwijania swoich zainteresowań i talentów, a jednocześnie realizują wszystkie zajęcia edukacyjne przewidziane dla uczniów w kolejnych latach nauki.
 Do oddziału sportowego przyjmuje się kandydatów, którzy:
1) posiadają stan zdrowia, umożliwiający podjęcie nauki w oddziale sportowym, potwierdzony orzeczeniem lekarskim wydanym przez lekarza podstawowej opieki zdrowotnej;
2) posiadają pisemną zgodę rodziców na uczęszczanie kandydata do oddziału;
3) uzyskali pozytywne wyniki prób sprawności fizycznej, na warunkach ustalonych przez Polski Związek Piłki Siatkowej.

KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N

sos osrodki uzupelniajace wielokolorowe

 instaling logo male

KONTAKT

Godło PolskiSzkoła Podstawowa nr 3

im. Janusza Korczaka

ul. Krawiecka 6, 48-303 Nysa


tel./fax 77/4332261

tel. kom. 603 081 272

sp3@gzo.nysa.pl

NIP: 7532332226

BOISKO WIELOFUNKCYJNE

boisko

Boisko wielofunkcyjne czynne    
7 dni w tygodniu
w godz. 15.15 - 21.00

monitoring2

 

logoMEN 

logoKO

OdP grafika www facebook